Relain on ollut käytössä jo yli kymmenen vuoden ajan yksityisillä henkilöillä sekä eläinten hoitajilla. Käyttökokemukset ovat olleet moninaisia ja hyvin positiivisia. Monet käyttävät Relainta oman työkyvyn ylläpitoon ja perheensä hyvinvoinnin lisäämiseenkin. Lisäksi hoidetaan eläinkunnan edustajat menestyksellä.

Relainin tilaukset

Relainin tilaukset

Tilaukset

Anne Ungern
edustaja
Espoo
Puh. 040 708 4387
anne.ungern@pp.inet.fi

Hoitolat

PAULA NISSINEN
Terveydenhoitaja
Kotka
Puh. 044 298 0680
paulanissinen@hotmail.com
HOITOLA HELEN
Pirjo Kivimäki
Hermoratahieroja
Saarijärvi, Jyväskylä
Puh. 040 419 6225
hoitola.helen@gmail.com
SARAMIA
Irmeli Lehtonen 
Luontaishoitaja ja vyöhyketerapeutti
Tornio
Puh. 041 544 4253
irmeli.saromia@gmail.com
TÄHTITERVEYS
Virpi Hoffrén
Dipl. Luontaishoitaja 
Kokkola
Puh. 040 508 1980
vipe.hoffren@luukku.com
HUMINALEHTO
Johanna Kolehmainen
Koulutettu Hieroja
Tornio
p. 040 754 4846
huminalehto@gmail.com

ONNENHELMI
Sari Laxman-Silvennoinen
SKY-Cidesco kosmetologi
Kallio, Helsinki
p.040 181 0834


CITY GYM
Artem Petrov
Koulutettu hieroja, urheiluhieroja
Kamppi, Helsinki
Puh. 040 820 0008
artem@citygym.fi
NIKAMA
Veli-Martti Sivula
Koulutettu hieroja, kalevalainen jäsenkorjaaja
Pattijoki, Rauma
Puh. 050 411 9508
sivula@hierojasi.fi
TAINA TUOKKO
Refleksologi/Vyöhyketerapeutti
Järvenpää 
Puh. 040 838 0952
taina.tuokko@elisanet.fi
HOIVA & PUOTI
Susanna Hautala
Koulutettu hieroja, vyöhyketerapeutti
Ylivieska
040 354 8165
hoivapuoti@luukku.com
KIPUJELPPI
Anne Markkanen
Vaihtoehtohoitaja
Varkaus
Puh. 040 709 1400 
kipujelppi@gmail.com
SUN TÄHDEN
Satu Välipakka
Hieroja, luontaishoitaja
Viitasaari
Puh. 040 775 5132
satu.valipakka@hotmail.fi
HOITOHUONE KAMMARI
Tuula Toriseva
Luontaishoitaja, Koulutettu hieroja
Kokemäki
Puh. 050 593 9922
tuula@hoitohuonekammari.fi
MINDIEM
Minna Kurvinen
Koulutettu hieroja ja VoiceWell-hoitaja
Ylämylly, Joensuu
Puh. 040 736 4397
mindiemminna@gmail.com
NIKAMA
Maria Sivula 
Koulutettu hieroja, akupunktiohoitaja
Pattijoki, Rauma
Puh. 050 411 9509
sivula@hierojasi.fi
ANJAN SUVITUULI
Anja Heinonen
Dipl. vyöhyketerapeutti, rekisteröity hieroja
Hämeentie 2, Hämeenlinna
Puh. 040 727 7014
anja@anjansuvituuli.fi
FRESHBODY
Päivi Juslin
Hoitoja ihmisille ja eläimille
Vantaa (Uusimaa)
040 551 0857
paivi.juslin@freshbody.fi

PEDIZONA
Raimo Peltonen
Liikuntatieteiden maisteri, akupunktiohoitaja, vyöhyketerapeutti
Jyväskylä, Kuopio, Joensuu
050 521 2515
raimo@pedizona.fi

Eläintenhoitajat

Monet eläintenhoitajat ovat saaneet merkittäviä tuloksia Relain-hoidoista koirien, kissojen ja erityisesti hevosten parissa. Eläimet nauttivat ja rentoutuvat silminnähden Relain-hoidoista; tämä on ilahduttavaa katseltavaa eläinten hoitajille ja omistajille.
Relain ja eläimet

Marita Piessa-Suvanto

Marita Piessa-Suvanto
Hevoshieroja
Vantaa, Helsinki
Puh. 050 341 4003
marita@hyvaahevoselle.fi

Freshbody

Päivi Juslin
Hoitoja ihmisille ja eläimille
Vantaa (Uusimaa)
040 551 0857
paivi.juslin@freshbody.fi

Sari Rupponen

Sari Rupponen os. Laukka
Hevoshieroja
Pirkanmaa
046 889 0056
ruunanrutku@gmail.com

Luontaisterapia Väylä

Johanna Väylä
Hevoshieroja
Punkalaidun
Puh. 046 542 9232
johanna.vayla@gmail.com

Huminalehto

Johanna Kolehmainen
Koulutettu Hieroja, Ratsastuksenohjaaja, EASEL®Ohjaaja
Tornio
Puh. 0407544846

Mariparviainen

Mari Parviainen
Eläinreflexologi
Joensuu
Puh. 040 533 8947
tmitaivaankaari@gmail.com

Pikole

Pirjo Korhonen
Luontaishoitola
Hammaslahti, Joensuu
Puh. 050 406 1441
pirjon2@gmail.com
Our website is protected by DMC Firewall!